35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

Fatih Koca 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


FATİH KOCA KİMDİR

Sanatçı Fatih Koca'yı yurt içi ve yurt dışındaki konser etkinliklerinize davet etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fatih Koca Konser Rezervasyon ve bilgi hattı: 0535 305 78 35 

Fatih KOCA Amasya ‘nın Merzifon ilçesinde dünyaya gelmiştir. Evli ve 1 çocuk babası olan sanatçı İlkokul ve Lise (i.H.L) öğrenimini Amasya’da tamamlamıştır. 1983 Yılında Amasya Büyük  Ağa medresesinde hafızlığını tamamlayan Sanatçı 1992-1999 yılları arasında Ankara’da din görevlisi olarak çalışmıştır.

Fatih Koca İletişim Bilgileri

Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. Sanatçı Fatih Koca bir müddet  Diyanet İşler Başkanlığı Haseki Eğitim Merkezi’nde ihtisas yaptı. 2000 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din Mûsikîsi A.B.D’na öğretim görevlisi olarak atanan Fatih Koca 1996 yılında İlahiyat Fakülteleri arası ‘’ Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma ‘’ yarışında Türkiye 1.si olmuştur. İmam Hatip Liseleri arası Kuran-ı Kerimi Güzel okuma ve hafızlık yarışmalarında dereceler aldı.

Fatih Koca Telefon

Fatih KOCA; Ürdün, Almanya, Hollanda, Avusturya, Romanya, Fransa, Suudi Arabistan, Kıbrıs, Kırgızistan, Danimarka ve yurdun bir çok yerinde konserler vermiştir. Kültür Bakanlığı Ankara ve İzmir Devlet Koroları ve TRT Ankara Radyo ve Televizyonlarına misafir sanatçı bazında solist, kasidehan ve neyzen olarak katıldı. Ahmet Hatipoğlu şefliğinde TRT Türk Tasavvuf Müziği Konserlerinde solist olarak yer almıştır.

Fatih Kocanın Menajeri

Halen Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din  Mûsikîsi öğretim görevlisi olan Fatih KOCA 2007 yılında Diyanet işleri başkanlığının Türkiye genelinden seçilmiş Din görevlilerinden  ilk diyanet Türk Tasavvuf Müsikisi Korosunu kurdu ve şefi olmuştur.

Sanatçı Fatih Koca İçin Arama Motorlarından Gelen Aramalar: Fatih Kocanın Menajeri Kim, Fatih Kocanın Yeni Albüm, Fatih Kocanın yeni klibi, Fatih Kocanın son albümü, Fatih Koca'nın Eserleri, Fatih Koca Bismillah, Fatih Koca TRT, Fatih Koca İftar Programı, Fatih Koca Konserleri, Fatih Koca Konser Tarihleri, Fatih Kocaya Nasıl Ulaşırım, Fatih Koca Düğün Organizasyonu, Fatih Koca Düğün Organizasyon Fiyatı, Fatih Koca Düğünlere çıkıyor mu, Fatih Koca Düğün Konseri, Fatih Koca Resmi İnternet Sitesi, Fatih Koca Fotoğrafları, Fatih Koca Resimleri, Fatih Koca Videoları, Fatih Koca Sahne Kaşesi, Fatih Koca Sahne Bedeli, Fatih Koca Sahne Ücreti, Fatih Koca Sahne Fiyatı, Fatih Koca Konser Fiyatı, Fatih Koca Konser Kaşesi, Fatih Koca İstanbul Konseri, Fatih Koca Almanya Konseri, Fatih Koca Fransa Konseri, Fatih Koca Avrupa Konserleri, Fatih Koca Avrupa Turnesi, Fatih Koca Adana Konseri, Fatih Koca Ankara Konseri, Fatih Koca Bursa Konseri, Fatih Koca Menejer, Fatih Kocanın Menejeri, Fatih Koca Menejerlik, Fatih Kocanın Telefon Numarası, Fatih Kocanın İletişim Bilgileri, 

Fatih Koca Etkinlik Telefon :   0535 305 78 35Aynur Yazıcı

24 Eylülde Beykoz Anadoluhisarı Sabancı Öğretmenevinde akşam düğünümüz olacak. Oğlumun çocukluğundan beri hayaliydi Fatih beyi düğününde solist olarak görmek ... Fiyat bilgisi almak istiyoruz..Lütfen yardımcı olur musunuz.?

Bilal güler

Merhaba sünnet merasimimiz için fiyat öğrenebilirmiyiz tarih 9 temmuz 2023 15:18 arası yer düzce merkez

İlhami Gölboyu

Merhabalar 10.6.2022 taksim cami vakfındaki konsere nasıl bilet alabiliriz. Fiyat nedir. Bilgi verebilirmisiniz Saygılar