35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

Eşref Ziya Terzi 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


1968 İstanbul doğumlu olup fakat aslen Bayburt’un Altıntepe ilçesinden olan Eşref Ziya Terzi tamamen Motosiklet ve hız tutkunu olan bir sanatçımızdır. Sanatçımız İmam Hatip  Lisesi’nin ardından  Üniversite öğrenimini Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini tamamlamıştır.

Müzik hayatına Bant tiyatrolarıyla başlamıştır. ‘’The İmam’’ Filminde başrol alan Eşref Ziya Terzi’nin birçok albümleri vardır. Elbet Sorulur, Kalksam ve dirilsem, Uyan Artık, Dayan Mücahidim, Bir Güneş Doğuyor, Muhabbet Eriyiz, İnfilak, Hasret Gülleri .. sanatçımızın albümlerinin bazılarıdır. Genellikle Ezgileriyle tanınmıştır sanatçımız.

 

Ayrı bir kimliği, ayrı bir iklimi olan kendisine has bir müzik tarzı vardır. Türkiye’nin en iyi müzisyenleriyle çalışmaktadır. Kedi Müzik isimli bir şirketi  vardır. İlk özel  ulusal radyolar arasında yer alan Marmara FM’in kurucusu ve ilk yayın yönetmenliği üstlenmiştir. Halen Marmara Grup Yönetim kurulu başkanı olan Eşref Ziya Terzi evli olup 3 çocuk babasıdır. Orta derecede Arapça ve İngilizce bilmektedir.

 

 

Eşref Ziya Terzi  İletişim, Eşref Ziya Terzi   İletişim Bilgileri, Eşref Ziya Terzi   Menajer, Eşref Ziya Terzi  Menajeri, Eşref Ziya Terzi   Menajerlik, Eşref Ziya Terzi   Resmi Menajerlik, Eşref Ziya Terzi   Menajeri kim, Eşref Ziya Terzi  konser fiyatı, Eşref Ziya Terzi   konser ücreti, Eşref Ziya Terzi  konser kaşesi, Eşref Ziya Terzi   konser bedeli, Eşref Ziya Terzi   sahne fiyatı, Eşref Ziya Terzi   sahne ücreti, Eşref Ziya Terzi sahne bedeli, Eşref Ziya Terzi  sahne kaşesi, Eşref Ziya Terzi telefon numarası, Eşref Ziya Terzi’ya nasıl ulaşırım,  
Canan yüksel

Selamün aleyküm sizinle çocuğum hakkında konuşabilirmiyiz çok önemli rica etsem dönüş yapabilirmisiniz