35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

Erkan Mutlu 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


ERKAN MUTLU KİMDİR ?

Erkan MUTLU 1962 yılında İstanbul'da doğmuştur. Türk tasavvuf müzik sanatçısı olan Erkan MUTLU Marmara Üniversitesi müzik bölümünde piyano eğitimi almıştır. Milliyet Gazetesi Liselerarası Müzik yarışması'nda birincilik, ikincilik, üçüncülük ödülü aldı. 13 yaşında orgla tanışan Erkan Mutlu'nun, amatörce başlayan müzik hayatı 1978 yılından itibaren profesyonel olarak devam ediyor.

Üç yıl Ersen ve Dadaşlar'da çalışarak Türkiye'nin birçok yerinde konserler veren Erkan MUTLU  1985 yılından sonra sahne çalışmalarını azaltıp aranjör ve müzik yönetmeni olarak müziğe devam etti ve pek çok sanatçının yönetmenliğini üstlendi. Kurduğu okul orkestrası ile Milliyet gazetesinin düzenlediği yarışmada birincilik ve birçok ödül aldı. 1985 yılına kadar eşlik orkestralarında tuşlu çalgılarda görev yaptı. Albümlerinin bütün düzenlemelerini ve müzik yönetmenliğini kendisi yapan Erkan Mutlu "Gitmeye Geldim (1995)" albümüyle kendine has bir yorum ve müziğini iyice belirginleştirmeye başladı. Bu yıllarda "Toprak Rengi Bir Hayal" albümüyle new age, elektronik tarzında kendi türü içerisinde belki de tek örneği olan bir çalışmaya imza attı. Bu sahadaki başarısının neticesi olarak daha sonraları birçok örneği çıkacak olan "Kervansaray" enstrümantal serilerini başlattı.

Erkan MUTLU çalışmalarında yurtiçi ve yurtdışından birçok sanatçılarla birlikte olmuştur  ve çocuklara yönelik çalışmaları da benimsemiş ve bu sahada "Minik Kuşlar ve Ey Tatlı Çocuk" adlı iki çocuk kaseti hazırlamıştır. Kendisini en güzel biçimde ifade ettiğini söyleyen Erkan MUTLU solo albüm çalışmalarına ise aralıksız devam etmektedir.

Seyyah, İlahi Aşk, Gel Efendim, Efendimizin İzinde, Affeder misin ?, Mehmet Akif Sesleniyor, Aşiyan, Hanende,… eserlerinin bazıları…


 Ahmet şahin

22 Ağustos da düğünümüz var Erkan bey ve arkadaşları Eskişehir deki düğünümüze gelebilirim Fiyat

rlcfjibltf

Bülent Taşel

Erkan bey benim 2006 yılından hacı arkadaşımdır. Telefonu olmadığından burdan yazdım . Selam iletin lütfen