35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

Mustafa Demirci 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


MUSTAFA DEMİRCİ

Mustafa Demirci  1969 Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde doğmuştur. İlk-orta ve lise öğrenimini Yahyalı’da tamamlamıştır. 1988 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini  kazanmış 1993’de mezun olmuştur.1993-1996 yılları arasında ise ‘’Tasavvuf Tarihi’’ branşında yüksek lisansını tamamlayan Mustafa Demirci’nin 1988 yılında başladığı doktora çalışması halen sürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Üniversiteden mezun olduktan sonra bir süre Kadıköy İmam Hatip Lisesinde öğretmenlik yapmıştır.  Özel bir radyo da yani Marmara FM de uzun soluklu radyo programları yapmış ve yayın kurulu üyesi olarak çalışmıştır.

Mustafa Demirci İletişim

Sanatçı, okuduğu Üniversitenin ilk dönemlerinde başlamıştır müzik hayatına. Okumuş olduğu Marmara üniversitesi ilahiyat fakültesinde 3 yıl boyunca Tasavvuf müziği Korosu’nda bulunan Mustafa Demirci 1990 yılında olan ilk çalışmasını ‘’GÖÇTÜ ve KERVAN ‘’ isimli albümünü dinleyicileriyle buluşturdu ve Tasavvuf sevincini özgün çalışmalarına da taşıyarak albümlerini devam ettirdi. Mehmet Emin ay ile yaptığı çalışmalar dinleyenlerin yoğun ilgisine sahip oldu.

Mustafa Demirci’nin İmzasını  attığı yaklaşık 15 adet  ve kendisine ait 6 adet  albümü bulunmaktadır  ayrıca  40’dan fazla bestesini de kendi albümlerinde  seslendirmiştir.

 

Mustafa Demirci halen Beyza Müzik Yapım’da proje-Üretim  direktörlüğünü sürdürmektedir.

 

Mustafa Demirci İletişim, Mustafa Demirci İletişim Bilgileri, Mustafa Demirci Menajer, Mustafa Demirci Menajeri, Mustafa Demirci Menajerlik, Mustafa Demirci Resmi Menajerlik, Mustafa Demirci Menajeri kim, Mustafa Demirci konser fiyatı, Mustafa Demirci konser ücreti, Mustafa Demirci konser kaşesi, Mustafa Demirci konser bedeli, Mustafa Demirci sahne fiyatı, Mustafa Demirci sahne ücreti, Mustafa Demirci sahne bedeli, Mustafa Demirci sahne kaşesi, Mustafa Demirci telefon numarası, Mustafa Demirci’ye nasıl ulaşırım,