35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

Bekir Develi 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


BEKİR DEVELİ HAKKINDA MERAK EDİLEN ASLEN NERELİ? KAÇ YAŞINDA? EVLİ Mİ? GİBİ SORULARIN CEVAPLARI. KISACA HAYATI VE BİYOGRAFİ BİLGİLERİ.

1975 Almanya Bielefeld doğumludur, İlkokulu Almanya’da, Ortaokul ve Lise eğitimini ise Adana’da tamamlamıştır. Ardından Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur.

Eğitimini aldığı bölüm hariç neredeyse tüm işleri yapmıştır. Ütücülük, kuyumculuk, tiyatro oyunculuğu, eskimo satıcılığı, radyo spikerliği ve ticaret. 5 sene TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ramazan Sevinci isimli programı hazırlamış ve sunmuştur.

Bugüne kadar bir çok amatör tiyatro grubu ile sahne alan Bekir Develi oyunculuk eğitimide almıştır. Kendi yazıp sahnelediği 5 Stand-up gösterisi bulunmaktadır. kendisinin yazıp sahnelediği 5 Stand-up gösterisi vardır.

 

En son Trt 1 ekranlarında yayınlanan Bekir Develi ile Annemin Yemeği isimli programı sunmuştur. Bugüne kadar 15 televizyon programı yapmış, bazı televizyon programlarının da canlı sunumunu üstlenmiştir. 2018 yılında Allah Cümlemizi Korusun isimli kitabını okurseverler ile buluşturmuştur.
Aslen Adana’lıdır, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sunduğu programlardan bazıları;

Kardeşlik Sofrası, El Alem Ne Der? Seçmen Ne Der? Anadolu Gezgin, Arife Tarif, Sütlü Kahve, Bayram Şekeri. Gez Göz Arpacık, İstanbul’da Ramazan, Dünya’da Ramazan, Ramazan Sevinci, Kim Bilecek, Keşif Zamanı ve Annemin Yemeği.

 

bekir develi, bekir develi iletişim, bekir develi telefon, bekir develi telefon numarası, bekir develi menajer, bekir develi menejerlik, bekir develi gösteri bedeli, bekir develi resmi menejerlik, bekir develinin telefonu, bekir develi ramazan ayı kaşesi, bekir develi ramazan ayı konseri, bekir develi sahne fiyatı, bekir develi sahne ücreti, bekir develi düğün, bekir develi etkinlik fiyatı, bekir develiye nasıl ulaşırım, bekir develi fiyat, bekir develi kaşe,