35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

İsmail Özkan 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


İSMAİL ÖZKAN KİMDİR?

İsmail Özkan 1977 yılında dünyaya gelmiştir. 44 yaşındaki Özkan, baba tarafından aslen Balıkesir Bigadiç’lidir. Gerçek soyadı ise Aslantaş’tır.

İsmail Özkan Ali Şuuri İlköğretim Okulu’nun ardından Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi’nde orta ve Lise eğitimini tamamlamıştır.

Lise eğitiminin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Konservatuvarı'nda eğitimini almıştır.

Bir sene İTÜ Konservatuvar bölümünde okumuş ardından ablasının da İzmir’de okuması ve ailesininde isteği ile Ege Üniversitesinde Ses eğitimini tamamlamıştır.

Ayrıca, İmkansız Aşk, Fikrimin İnce Gülü ve Hırsız Polis dizilerinin şarkılarını seslendirmiştir.

En çok dinlenen şarkılar arasında yerini alarak TSK tarafından ‘En Çok Sevilen Mehmetçik Şarkısı’ olarak da ödülünü almıştır.

Son olarak TRT ekranlarında, TRT Müzik Kanalında “Stüdyo 1” sabah programı ve öğlen kuşağında “Radyo Günleri” programının da sunuculuğunu ve sanatçılığını yapmıştır.

2017 yılında Esra Mimaroğlu ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Serpil Naz isminde bir kızı vardır.

İsmail özkan, İsmail özkan menajer, İsmail özkan menajeri, İsmail özkan telefon, İsmail özkan telefonu, İsmail özkan menejerlik, İsmail özkan konser, İsmail özkan konser fiyatı, İsmail özkan düğün , İsmail özkan düğün ücreti, İsmail özkan sahne kaşesi, İsmail özkan konser kaşesi , İsmail özkan trt, İsmail özkan akşam sefası, İsmail özkan şarkıları, İsmail özkan resimleri, İsmail özkan konser tarihleri, İsmail özkan düğünlere çıkıyormu, İsmail özkan menajerlik hattı, İsmail özkan resmi telefonu, İsmail özkan resmi menajeri, İsmail özkan resmi sitesi, İsmail özkan resmi web sitesi, İsmail özkan sahne bedeli, İsmail özkan kaşe, İsmail özkan konserleri, İsmail özkan iletişim, İsmail özkan iletişim bilgileri, İsmail özkana nasıl ulaşırım, İsmail özkan izmir konseri, İsmail özkan nazilli, İsmail özkan balıkesir konseri, İsmail özkan ücreti, İsmail özkan fiyat, İsmail özkan konseri kaç para, İsmail özkanın telefon numarası