35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

Osman Bostancı 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


 

Osman Bostancı

Bursa’nın İznik ilçesinde doğdu.Lise eğitimini Bursa Merkez Anadolu İmam-Hatip Lisesinde tamamladıktan sonra Sultanahmet Camii’nde görev yapan İbrahim Altuntaş'tan, tecvit, talim ve mahreç eğitimini aldı.

Bu süreçte makam ve musiki dersleri de aldı. Hafızlık eğitimine ise lise üçüncü sınıfın ikinci döneminde başladı. Hafızlığını, Emir Sultan Camii Müezzini olan hocası Hafız Recep Durmuş’ta son sınıftayken tamamladı ve aynı yıl girdiği hafızlık sınavında belgesini aldı.

2011 yılında katıldığı Arapça Musiki Yarışması’nda Türkiye Birinciliği elde etti. İmam-hatip ve hafızlık süreci devam ederken Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesini kazandı. Fakülte yıllarında, Türkiye’de ilk defa televizyonda TRT ve Diyanet işbirliği ile yapılan Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasına katıldı. Gün ve hafta yarışmalarında başarı elde ederek finale kalan Osman Bostancı üçüncü oldu. Ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı. Şu anda çalışmalarını sosyal medya üzerinden devam ettirmektedir.

 

 

 

 

Osman Bostancı, Osman Bostancı iletişim, Osman Bostancı menajer, Osman Bostancı menajeri, Osman Bostancı menajerlik, Osman Bostancı resmi site, Osman Bostancı telefon, Osman Bostancı telefonu, Osman Bostancı telefon numarası, Osman Bostancı söyleşileri, Osman Bostancı söyleşi fiyatı, Osman Bostancı söyleşi ücreti, Osman Bostancı resmi menajer, Osman Bostancı resmi menajerlik, Osman Bostancı Kuran Tilaveti ,Osman Bostancı Kuran'ı Kerim Tilaveti organizasyonu, Osman Bostancı Kuran okuma yarışması, Osman Bostancı videoları, Osman Bostancı Kuran okuma yarışma tarihleri, Osman Bostancı Kuran'ı kerim söyleşi, Osman Bostancı Avrupa turnesi, Osman Bostancı resmi menajeri kim, Osman Bostancı imza günü, Osman Bostancı söyleşi takvimi, Osman Bostancı fotoğrafları, Osman Bostancı resimleri, Osman Bostancı kaşeSümeyye Kaya

Osman Bostancı'nın 15 yaş altı erkek öğrencilere verdiği Kur'an-ı Kerim derslerinin ücretini öğrenebilir miyim?