35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

Hikmet Anıl Öztekin 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


 

Hikmet Anıl Öztekin

Trabzon’da 1986 yılında doğdu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaat Fakültesini kazandı. Üniversite süresince sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye genelinde bir çok projeye imza attı.

“Kardeş Okul” projesini ilk olarak 2006 yılında İTÜ’de başlatarak diğer üniversitelere yayılmasını sağladı. Yeşilay, Bağımlılığa hayır, Toplum Gönüllüleri, Lösev gibi derneklerden ödüller aldı.

Üniversite yıllarında Mimarlık fakültesinde birçok derse girip tasarım yönünü geliştirdi.

Dünyanın en büyük armatörü olan İtalyan gemi şirketi MSC’de çalışma hayatına atıldı. Ancak düşünen insanların rutinlerle ilişki kuramayacağını ve asla alışılmış hayatlar yaşayamayacaklarını düşünerek bu dünyaya geliş amacını aramak ve insanlara farkındalık sağlamak üzere iş süresinin tam 2.yılını doldurduğu gün istifa edip kendisini girişim, araştırma ve çalışmalarına adadı.

2013 yılında Çayistanbul Kitap&Kafe ‘yi kurdu.

26 yaşındayken lise yıllarında yazdığı şiirlerden oluşan “Elif gibi Sevmek” kitabını çıkarttı ve o yıl Türkiye’de en çok satan ve konuşulan kitap oldu toplam baskı adedi bir milyonu geçti.

Ardından Elif gibi Sevmek-2 ve Eyvallah, Eyvallah-2 kitaplarını çıkartmıştır. Her kitabı en az 300.000 baskı yaparak çıktıkları yılların en çok okunan kitaplar listesine girmiştir.

Ardından tam olarak roman olan ilk kitabını ‘fesleğen’i 8 Mart 2017 tarihinde çıkartmıştır. 3 haftada 150.000 adet baskıya ulaşarak rekor kırmıştır. Çokça insanın hayatına güzel değerler katan Fesleğen ile Seyyah’ın hikayesi bu kitapla sona ermiştir. Kitabın güncel ulaştığı baskı adedi 300.000 dir.

Özel bir üniversitede Girişimcilik ve Sosyal sorumluluk dersleri vermektedir.

Yaşamından sonra dünyaya bir cümle bırakmak isterse o da muhtemelen şu olacaktır;

Ne için varsan, O’nun için yaşa…

 

KİTAPLARI

Elif Gibi Sevmek

Elif Gibi Sevmek 2

Eyvallah

Eyvallah 2

Fesleğen

 

 

 

 

Hikmet Anıl Öztekin, Hikmet Anıl Öztekin iletişim, Hikmet Anıl Öztekin menajer, Hikmet Anıl Öztekin menajeri, Hikmet Anıl Öztekin menajerlik, Hikmet Anıl Öztekin resmi site, Hikmet Anıl Öztekin telefon, Hikmet Anıl Öztekin telefonu, Hikmet Anıl Öztekin telefon numarası, Hikmet Anıl Öztekin söyleşileri, Hikmet Anıl Öztekin söyleşi fiyatı, Hikmet Anıl Öztekin söyleşi ücreti, Hikmet Anıl Öztekin resmi menajer, Hikmet Anıl Öztekin resmi menajerlik, Hikmet Anıl Öztekin konferans ,Hikmet Anıl Öztekin konferans organizasyonu, Hikmet Anıl Öztekin kitapları, Hikmet Anıl Öztekin videoları, Hikmet Anıl Öztekin konferans tarihleri, Hikmet Anıl Öztekin gezi turne, Hikmet Anıl Öztekin Avrupa turnesi, Hikmet Anıl Öztekin resmi menajeri kim, Hikmet Anıl Öztekin imza günü, Hikmet Anıl Öztekin söyleşi takvimi, Hikmet Anıl Öztekin fotoğrafları, Hikmet Anıl Öztekin resimleri, Hikmet Anıl Öztekin kaşe

 

 Bayram Küçükünlü

Merhabalar, Hikmet Bey kişisel gelişim üzerine seans veriyormu?

Zilan öz

Merhaba ben sizin son çıkardığınız kitaptan oldukça etkilendim. Ve kendimden pay çıkardım. Ben şu ana kadar hiç kitap yazmayı düşünmemiştim ama şu an bir karar verdim ben de kendi hayat hikayemi yazıp herkese ilham olmak istiyorum sizin gibi . İnşallah yazdığımı görürsünüz . Sevgi ve saygılarımla...

Neslihan Yavaş

Böyle bir şeyi ilk defa yapıyorum nasıl yaparım nasıl beceririm bilmiyorum ama tek istediğim böyle mükemmel böyle önemli birinin yapacağı bir söyleşiye katılmak gerekirse düzenlemek. Umarım halledebilirim umarım bana olumlu bir dönüş yaparsınız. Belki de bugün benim gerçekten doğduğum gündür :)

Ahmet Batan

Sizin insanları yalnızlığa özendirmenizi esefle karşılıyorum İnsan ilişkilerinin iyileşmesine hiç katkınız yok Bence danışmanlığı bırakıp toplumu izole etemeseniziz iyi olur

Zeynep Güneyli

Merhaba Hocam .Sizlerin videosundan çok istifade ediyoruz.Sizlere çok teşekkür ediyorum.Allah razı olsun inşAllah.Sizlerin sayenizde hayata dair bir çok şeyi öğreniyoruz.

Zeynep Güneyli

Zeynep Güneyli