35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

İshak Danış 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


15.06.1969 Trabzon ili, Of ilçesi Balaban Düz mahalle'de doğdu. İlkokulu Balaban ilköğretim okulunda bitirdi. 

Hafızlığını aynı beldede Balaban Kur'an Kursu'nda tamamladı. 

1991'de Arapça eğitiminden icazet aldı. 

1993'te Rize İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. 

2000'de Ali Şahin Hoca'dan Aşere-i Takrib'i tamamlayarak icazet aldı. 2006'da İbrahim Tanrıkulu Hoca'dan Tayyibe'yi bitirdi.. 

Halen Beyoğlu Kasımpaşa Büyük Piyale Paşa Cami'de İmam Hatip olarak vazife yapmaktadır. 

Anadolu İlahiyat Ön lisans mezunu olup evli ve dört çocuk babasıdır. 

Başta Beyza Müzik olmak üzere, Medya Ofis,Ekmel Yayıncılık ve Goldsoft Yazılım dan çıkmış ve piyasada yayınlanmış eserleri mevcuttur.

 

İshak Danış,  İletişim, İshak Danış,   İletişim Bilgileri, İshak Danış,   Menajer, İshak Danış,   Menajeri, İshak Danış,   Menajerlik, İshak Danış,   Resmi Menajerlik, İshak Danış,   Menajeri kim, İshak Danış,   konser fiyatı, İshak Danış,   konser ücreti, İshak Danış,   konser kaşesi, İshak Danış,   konser bedeli, İshak Danış,   sahne fiyatı, İshak Danış,   sahne ücreti, İshak Danış,   sahne bedeli, İshak Danış,   sahne kaşesi, İshak Danış,   telefon numarası, İshak Danış’a nasıl ulaşırım,  Yaşar Dağcan Yılmaz

Bende imansız hissi çok var bundan nasıl emin olabilirim ve çok fazla vesveseliyim bir işi yapıyorum sonra tekrar aynı işi yapıyorum yoksa imansız hissi geliyor bundan nasıl kurtulabilirim?

Toprak Dağlı

Selamun Aleyküm Kıymetli Abilerim, biz Ebersbach DITIB Mevlana Camiisi olarak Ishak Danış Hocayı Camimize davet etmek istersiz. Mümkün olursa önümzdeki Ramazan ayında. Bununla İlgili bilgiler almak istersiz. Bana geri dönerseniz memnun Olurum. Sevgi ve Saygı ile.

Osman Ismailoglu

Esselamualeykum Hocam Size birzahmet Telefon numarasi gönderebilirmisiniz. Sorumuz var. Saygilar

yusuf altın

nazar mı var büyümü var onun bilgisiini almak ve neler yapmamız gerektigini ögrenmek istiyoruz allah için iletişeme geçin

İshak kursun

ibrahim konakcı

internet sitesinden hatmi şerif vasıtasıyla, vesilenizle, bir hatim yapmış oldum. ikincisine başladım. Kafama takılan bir şeyi sormak istiyorum. Bildiğim kadarıyla "Tı" duraklarında mutlak durmak gerekiyor. Durduğunuz yerler olduğu gibi durmayıp geçtiğiniz yerler de var, durmadan geçiş yapmışsınız. Bu şekilde tilavet etmenin bir mahsuru var mı?

gokhan korhan kurşun

merhaba kıymetli hocam ishak danis hocamız mevlüt okuyor mu ücretini öğrenebilir miyiz

Şevket bozkurt

Selamun aleykum siteye girin cüz 23 ten 24 cüze geçişte yasin eksik yüklenmiş 440 ten 445 e atlıyor düzeltirseniz iyi olur .Hayırlı ramazanlar.

Ahmet

Sayın hocam sizin ok işaretli Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim hatmi şerife ait cd veya dvd çok uğraştım bulamadım. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Kimden nereden alacağım hakkında bilgi verirseniz ücretini ödeyerek almak istiyorum. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Selamlar.