35.Org

 • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
 • isabetorganizasyon@gmail.com
 • 0232 42 11 82

Arslanbek Sultanbekov 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


ARSLANBEK SULTANBEKOV İLETİŞİM >>>   0535 305 78 35

Arslanbek Sultanbekov Kimdir?

Aslenbek Sultanbekov; 1965 yılında Sovyetler Birliği içerisinde yer alan Karaçay/Çerkesya Cumhuriyeti, Erkin Halk kasabasında dünyaya geldi. Liseyi 1983 senesinde bitirdi. Arhangelsk Vilayetinde askerlik görevini yerine getirdi.

1985 yılında müzik okulundan klasik gitar ihtisasını alarak mezun oldu. 1989 yılında Nogay müzik grubunu oluşturarak “Nogay Keşeler” (Nogay Geceler) adında ilk cd’sini çıkardı. Aynı yılda Karaçay-Çerkes Cumhuriyetinde düzenlenen Bardov Festivali'nde birinciliği elde etti. Karaçay-Çerkes Cumhuriyeti Milli Sanatçısı ve 1994 yılında “Cumhuriyetin En Güzel Sesi” unvanını aldı.

Orta asırlarda yaşamış Nogay şairlerle ilgili çalışmalar yürüterek Şalkiyiz Tilenşi Ulı, Asan Kaygılı, Kaztuvgan Süyüniş Ulı ve Dosmambet Azavlı gibi şairlerin beyitlerine besteler yaptı. 1997 yılında St. Peterburg’da “Nogay El” adlı ikinci cd’sini çıkardı. Bu cd'nin aranjmanını Ali Bey Asakayev yaptı. Yine 1997 yılında Moskova’da düzenlenen Türk Halkları Festivaline katıldı. Aslanbek’in şarkısı “Festival Şarkısı” namını kazandı.

2004 yılından bu yana Kazakistan'ın başkenti Astana'da yaşayan Arslanbek Sultanbekov, Kazakistan Cumhurbaşkanlığı Orkestrasında görev aldı. 2005 yılında, II. Dunya Savaşının bitmesinin 60. yıldönümü nedeni ile yapılan 'vatansever şarkıları beste yarışmasında' iki ödül kazandı. 2008 yılında Kazakistan’da “Aşşı Su” (Acı Su) isimli cd’sini çıkardı. Evli, bir oğlu ve müzikle ilgilenen bir kızı vardır.

Türkiye'de Dombra isimli şarkısı sanatçı Uğur Işılak tarafından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ithafen yeniden bestelendi ve büyük beğeni topladı. Hatta Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Arınç'ın ifadesiyle; seçim de hatrı sayılır oy oranına olmlu yönde etki etti.

Domra dillerde düşmeyen bir şarkı olarak Türk halkı tarafından sevilen eserler arasında yer almaktadır.

Arama Motorlarından sanatçımız Arslanbek Sultanbekov için gelen çeşitli aramalar aşıda yer aldığı gibidir:

Arslanbek Sultanbekov, Arslanbek Sultanbekov kimdir, Arslanbek Sultanbekov dombra, Arslanbek Sultanbekov menajer, Arslanbek Sultanbekov menajeri, Arslanbek Sultanbekov manejri kim, Arslanbek Sultanbekov menejerlik, Arslanbek Sultanbekov resmi menajer, Arslanbek Sultanbekov telefon, Arslanbek Sultanbekov telefonu, Arslanbek Sultanbekov telefon numarası, Arslanbek Sultanbekov eserleri, Arslanbek Sultanbekov klipleri, Arslanbek Sultanbekov şarkıları, Arslanbek Sultanbekov konserleri, Arslanbek Sultanbekov konser tarihleri, Arslanbek Sultanbekov konser fiyatı, Arslanbek Sultanbekov konser kaşesi, Arslanbek Sultanbekov konser bedeli Arslanbek Sultanbekov konser ücreti, Arslanbek Sultanbekov sahne kaşesi, Arslanbek Sultanbekov sahne bedeli, Arslanbek Sultanbekov sahne ücreti, Arslanbek Sultanbekov sahne fiyatı, Arslanbek Sultanbekov kaşesi, Arslanbek Sultanbekov'a nasıl ulaşırım, Arslanbek Sultanbekov ak parti, Arslanbek Sultanbekov uğur ışılak, Arslanbek Sultanbekov nogay türkü, Arslanbek Sultanbekov çeçenistan, Arslanbek Sultanbekov kazakistan, Arslanbek Sultanbekov astana, Arslanbek Sultanbekov türkiye iletişim, Arslanbek Sultanbekov türkiye ofis, Arslanbek Sultanbekov türkiye menajeri, 

Dombra Nedir ?   Türk ülkeleri olan Özbekistan, Tacikistan, Kazakistan gibi ülkerlede kullanılan iki telli bir müzik aletidir. Özellikle 'Türk Çalgısı' olarak bilinmektedir. Dombra'yı Türkiye, sanatçı Arslanbek Sultanbekov ve Uğur Işılak ile daha yakından tanımıştır.

Çalışmaları:

 • Nogay Keşeler (1992) (Nogay Geceler)
 • Nogay El (1998)
  • 01. Akshaluvkara
  • 02. Aviriydi yuregim
  • 04. Arimas argimak
  • 05. Biy Temir
  • 06. Dombıra
  • 07. Kayda
  • 08. Tulpar kaydan tabarsın
  • 09. Nogay El
 • Aşşı Su (2008) (acı su)
  • O tam nesajaleyu?
  • Kañili

ARSLANBEK SULTANBEKOV KONSER İLETİŞİM >>>  0535 305 78 35Oğuzkaan Bozkurt

Selamünaleyküm fiyat almamız mümkünmü

Melih Yaman

Denizli Alperen Ocaklari Olarak 15 Haziranda Denizli de konser vermek istiyoruz bilgi alabilir miyim???

Selen Şentürk

İyi günler. Arslanbek Sultanbekov düğün töreninde misafir etmek için ücretlendirmeler nasıl oluyor ? Ve Türkiye'nin her yerine gelinebiliyor mu?

Emine Karaaslan

Selamün aleyküm, Sormak istediğim Arslanbek Sultanbekov Almanya'ya gelme imkanı varmi ve maliyeti ne kadar olur? Geri dönmeniz dileyiyle Saygılarımla Emine Karaaslan

Emine Karaaslan

Selamün aleyküm, Sormak istediğim Arslanbek Sultanbekov Almanya'ya gelme imkanı varmi ve maliyeti ne kadar olur? Geri dönmeniz dileyiyle Saygılarımla Emine Karaaslan

HAKAN DEVECİ

selemün aleyküm nasipse bir açılışımız olacak Arslanbek Sultanbekov u davet etmek istiyoruz bilgi verebi,lirmisiniz