Grup Dergah 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


Grup Dergah (d. 2007, Şanlıurfa – ), ilahi grubu.

Grup Dergâh 2007 yılında 4 solist tarafından kurulmuş ilahi grubudur. Bu dört solist Mehmet Ziya Demirbaş, Bekir Çiçek, Ahmet Bahadır Canbaz ve İsmail Demirbaş’dır.

Grubun solistleri grubu kurdukları 2007 yılında gruba bir isim vermek için toplantı yaparlar ve Şanlıurfa’nın en önemli mekanlarından olan Hz. İbrahim aleyhisselamın doğduğu makam olarak bilinen Mevlid-i Hâlil Camii’nin bölge insanı arasındaki adı olan Dergâh Camii’nden esinlerek Grup Dergâh ismi verilir.

Grup 2013 yılında Darendeli büyük velilerden Osman Hulûsi Efendi‘nin şiirlerinden oluşan ‘Gönül Yâre Yâr Olur‘ albümü yayınladılar. Büyük beğeni toplayan albümde 11 ilahi yer almaktadır. Bu 11 eserin güftesi Osman Hulûsi Efendi hazretlerinin Divân’ından oluşmaktadır.

Grup Dergah’ın Albümleri

  • Gönül Yâre Yâr Olur
 
 

Grup Dergah  İletişim

 

Grup Dergah  İletişim, Grup Dergah   İletişim Bilgileri, Grup Dergah   Menajer, Grup Dergah  Menajeri, Grup Dergah   Menajerlik, Grup Dergah   Resmi Menajerlik, Grup Dergah   Menajeri kim, Grup Dergah  konser fiyatı, Grup Dergah   konser ücreti, Grup Dergah  konser kaşesi, Grup Dergah   konser bedeli, Grup Dergah   sahne fiyatı, Grup Dergah   sahne ücreti, Grup Dergah sahne bedeli, Grup Dergah  sahne kaşesi, Grup Dergah telefon numarası, Grup Dergah’a nasıl ulaşırım,  İsmail Yavuz

Cuma gününe düğünümüz var 3 saatlik def çalma için. fiyatıniz.nedir acaba hocam


Etiketler: