35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

Kahraman Tazeoğlu 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu
Ali Aygül

Bir hikayem var.Böyle başlayan yahut biten bir çok mesaj geliyor diye düşünüyorum sizlere.Her hikaye yaşayanları yahut ölenleri için özeldir kıymetlidir.Bizüm hikayemizde ben kaldım.Birde bende kalan,beni bırakmak zorunda kalan,bir gece sessiz sedasız vefat eden,2 ay sonra düğünümüzün olduğu tatlışım var.6 Şubat gecesi vefat etti sevdiceğim.Yaşadım ve yaşıyorum bir çok şeyi ancak yazmaya gücüm yetmiyor.İstiyorum ki hikayemiz bende kalmasın.Umarım bu mesajı biri okur ve gel anlat der.

kardelen doğan

benim sizden tek bir dileğim var. kendi çapımda bir şeyler yazıyorum ama yazdıklarımın gerçekten edebi değer taşıyıp taşımadıklarından emin değilim. ve bunu bilmeden de bir yazar veya şair havasına bürünmem sizin gibi üstatlara büyük terbiyesizlik olur. size yazdıklarımı göndersem bana bunların edebi değerinin olup olmadığını söyleyebilir misiniz? sizin gibi yetkin bir kalemin eleştirisine sonuç ister olumlu ister olumsuz olsun ihtiyacım var. lütfen beni kırmayın...

Berşan Sedefçi

Hayırlı günler hocam. Ben bir senedir edebiyat eğitimi almak istiyorum. Ancak ailem başka bir mesleği daha uygun gördükleri için beni bu alanda pek desteklemiyorlar. Sizin yazımınızı da çok beğeniyorum doğrusu. Yani birinin bana böyle bir yardımda bulunmasını dilesem o muhakkak siz olurdunuz. Bana eğitim verebilir misiniz? Daha on dokuz yaşındayım, daha yolun başındayım. Gerçekten çok istiyorum kendimi bu alanda geliştirmeyi. Rica ediyorum. Hiç değilse bir tavsiyenizi almak isterim.

Dogancan akdağ

Ustad peygamber efendimizin ruyasina gore otuzhazirana kadar seni bulmaliyim

Esin Yasar

Merhaba! Ben bir kitap yazdirmak istiyordum, gercekte olmus bir hayat hikayesi. Fakat bunu tek basima yapamayacagimi dusundum turkcemin yetersiz oldugundan. Yaklasik tum kitaplarinizi okudum ve hikayelerini, yazma seklini cok begendigimden ve hikayenin sizin yazdiginiz hikayelere benzer konu oldugundan yazmak ister misiniz diye merak ediyordum. Eger böyle bir sey dusunurseniz bana geri dönus yaparsaniz size konu hakkinda daha fazla bilgi verebilirim. Sevgilerle Esin Yasar

Furkan Sezer

Selamın aleyküm. Ben Furkan Sezer. Kilis 7 Aralık üniversitesi Arap dili ve edebiyatı öğrencisiyim aynı zamanda üniversitemizin Üniak topluluğu başkanıyım. Sizleri üniversitemize davet etmek istiyoruz. Bununla ilgili maddi ve müsaitlik bilgisi almak istiyorum. Saygılarımla..