İsabet Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

Konserans - Hem Konser Hem Konferans Aynı Sahnede Buluşuyor!

        Onur Yeşilçavdar’ın 15 yıldır içinde bulunduğu ve devam ettirdiği kişisel gelişim eğitimleri bilinen aynı başlıklı seminerlerin dışında, dinamik ve heyecanlı bir tempo da seyreder. Kendi akışı itibariyle seçtiği bir takım eserler var olsa da bu projeyi doğuran asıl hedef; yine kendisi gibi o anda seçtiği eserleri, canlı ve dinamik bir müzik sunumu ile seminerin geldiği noktada kalmasını, hatta müziğin yadsınamaz etkisi ile birlikte  katılımcılara en yüksek ve optimal faydayı sağlamayı amaçlar.

        İşte bugün Aykut Kuşkaya’nın 1990 yılından bu yana biriktirdiği profesyonel müzik birikimi ve Onur Yeşilçavdar'ın 2000 yıllından bu güne yürüttüğü kişisel gelişim eğitimi çalışmalarının bir araya gelmesi fikriyle doğan projemiz «KONSERANS» ile karşınızdayız! Hem konser, hem konferans…

PROGRAMLARIMIZ


AİLE İÇİ İLETİŞİM
Kendinizi, eşinizi ve çocuklarınızla olan iletişimi daha kaliteli hale getirebilmek için bu KONSERANS kaçmaz! Her katılımcı aile içi iletişimi en üst seviyede tutabilmek, empati  gücünü kullanabilmek, hayata yeniden hoş anlamlar katabilmenin yanında sıradışı ve eğlenceli bir sunum ile hoş zamanlar geçirmesi ve memnuniyeti çok yüksek bir programa katılması hedeflenmektedir.

KENDİNİ KEŞFET!
Her katılımcının kendine ait hangi kişilik tipine girdiğini farkedeceği ve bu bilgi ile kendi potansiyelini yeniden keşfedeceği özel bir KONSERANS programdır. Katılımcıların kendilerinin, eşlerinin, çocuklarının, takım arkadaşlarının hangi kişilik tipine girdiğini ve o kişilik tipinin güçlü yönlerini keşfedecekleri, zayıf yönlerini fark edebilecekleri bir gösteri olup ülkemizde çok az yapılan bir programdır.

DURMA DÜŞERSİN!
Her katılımcının yüksek başarı ve motivasyona ulaşabilmesi için tekniklerin, yöntemlerin anlatılacağı ve aynı zamanda  eğlenceli, coşkulu, sıradışı ve sürprizlerle dolu olan bu KONSERANS’ta keyifli dakikalar geçirirken, başarıya giden yolda çok önemli adımlar atmanız hedeflenmektedir.

KATILANLAR NE KAZANACAK?


Her katılımcı kendisinin ve ailesinin kişilik tipi hakkında bilgi sahibi olacak
Her katılımcı etkili iletişim teknikleri ve empati kurabilme yetenekleri kazanacak.
Her katılımcı kendisine ait güçlü ve zayıf özelliklerini fark edecek.
Her katılımcı başarı ve yüksek motivasyona ulaşmak için kendilerini yeniden keşfedecek.
Her katılımcı «KONSERANS» gibi stand-up tadında eğlenceli, müzikli ve coşkulu bir seminer programında yer almış olacak.
Her katılımcı seminer sonunda «Katılımcı Belgesi» sahibi olacaktır.

SOSYAL  AĞLAR

Facobook: facebook.com/konserans

Twitter: twitter.com/konserans

www.konserans.com

---------------

Bu özel programı şehrinizde organize etmek için iletişim: 0212 533 33 63 - 0535 305 78 35


Etiketler: