35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

İbrahim Bedir 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


İbrahim Bedir, çocukluğunun geçtiği İzmir’de medya sektörüne adım attı. Henüz on yaşındayken İzmir’de yerel radyoda program sunuculuğuna başladı. Altı yıl boyunca radyoculuk yaptı, belediyelerin organizasyonlarının sunuculuğunu üstlendi. Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde oyunculuk ve diksiyon eğitimi aldı. Kocaeli Tv’de iki yıl boyunca Hafta Sonu programını ve Ana Haber Bültenini sundu.

İbrahim Bedir İletişim 

Kocaeli Üniversitesi Radyo,Sinema ve Televizyon ile Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümlerini başarıyla bitirdi.Trt Haber’de dört ay boyunca 45+ programının asistanlığını gerçekleştirdi. Dialog Anlatı ve İletişim’de Sunuculuk ve Spikerlik ile Oyunculuk eğitimlerini başarıyla tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “Sunuculuk ve Oyunculuk” diplomasını almaya hak kazandı. İstanbul Atlı Okçuluk ve At Sporları kulübünden profesyonel at biniciliği eğitimi aldı. Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkez, Uluslararası Sosyal Medya Derneği üyesi olan Bedir, ulusal ve uluslararası organizasyonların sunuculuğunu gerçekleştiriyor, medya ve diksiyon dersleri veriyor.

İbrahim Bedir İletişim, İbrahim Bedir İletişim Bilgileri, İbrahim BedirMenajer, İbrahim Bedir  Menajeri, İbrahim Bedir   Menajerlik, İbrahim BedirResmi Menajerlik, İbrahim Bedir  Menajeri kim, İbrahim Bedir  konser fiyatı, İbrahim Bedir  konser ücreti, İbrahim Bedir  konser kaşesi, İbrahim Bedir   konser bedeli, İbrahim Bedir sahne fiyatı, İbrahim Bedir  sahne ücreti, İbrahim Bedirsahne bedeli, İbrahim Bedir  sahne kaşesi, İbrahim Bedir   telefon numarası, İbrahim Bedir’a nasıl ulaşırım,  
Etiketler: