35.Org

 • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
 • isabetorganizasyon@gmail.com
 • 0232 42 11 82

Selman Okumuş 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


 

 • 2009 / 2012 yılları arasında Kılıç Ali Paşa Camii İmam Hatibi olarak görev yapmıştır. Bu dönemde Cuma hutbesini İngilizce olarak sunmasıyla da dikkat çekmiş, böylece İngilizce hutbenin önünü açan olmuştur.
 • T.C.Cumhurbaşkanlığı’nın 29 Ekim 2010 Çankaya Köşkü Cumhuriyet Resepsiyonu’na, imam olarak diyanet işlerini temsilen davet edilmiş ve konuklar arasında yerini almıştır.
 • 2011 yılı Ramazan-ı Şerif ayında, bir ulusal Tv kanalında, Türkiye’de ve Dünya’da bir ilki gerçekleştirmiş, yüzün üzerinde bayan cemaatin hazır bulunduğu mukabele programında Kur’an-ı Kerim’i baştan sona ezbere okumuştur.
 • T.C.Cumhurbaşkanlığı’nın 24 Temmuz 2012 akşamı Dolmabahçe Sarayı’nda şehit aileleri ve gazilere verdiği iftar davetine Kur’an-ı Kerim tilavet etmek için ailesiyle birlikte çağırılmıştır.
 • Görev yaptığı bütün camilerde iyileştirme ve güzelleştirme çalışmaları yapmış, özellikle İstanbul’un selatin camilerinden olan Şehzadebaşı Camii ve Kılıç Ali Paşa Camii’ni renöve ettirerek ihyasını ve özellikle Pazar sabahları yaptığı programlarla da cemaatin yoğun katılımını sağlamıştır.
 • T.C.Başbakanlık Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yaptığı dönem içerisinde İstanbul’un Sultan Camii’lerinde mukabeleler ve ezbere Kur’an okumaları yapmıştır.

Selman Okumuş İletişim

 • Çağdaş bir imam kimliğini başarıyla canlandırdığı 2013 yapımı Peri Masalı sinema filminde de rol almıştır. Ülkemizin önde gelen siyasetçi ve iş adamlarına danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekte, ceolara Kur’an-ı Kerim dersi vermektedir.
 • 2014 yılında ilim ile insanın buluşmasına vesile olmak için Kur’an-ı Kerim okumayı kolaylaştıran kitabı “Elif-Ba”yı çıkartmıştır. Kitap, Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusça olmak üzere beş dilde yayınlanmıştır.
 • Ülkemiz ve müslüman ülkelerden cinsiyet farkı gözetmeksizin her yaş grubundan hafız aday adayı talebelerine profesyonel teknikler ile Kur’an-ı Kerim’i öğretmek en büyük hedefidir. Kur’an-ı öğrenmenin yaşı yoktur diyerek, dededen toruna sloganıyla oluşturduğu Kur’an Ailesi’nin halkası her geçen gün daha da genişlemiştir.
 • 2017 de kurduğu ve başkanı olduğu Kalbe Yolculuk Derneği’nde, Arapça eğitimi, Kur’an’a giriş, Hafızlık (Kur’an-ı ezberleme) dersleri, makam ve nefes eğitimi yanı sıra, hafız öğrencilerimizi Dünya Kur’an Okuma Yarışmalarına da hazırlayarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve hafızlarımızın, sultan camilerinde imam ve hatip olabilmeleri için yeterli ehliyeti sağlamak amacıyla klasik ve çağdaş din eğitimini mezcederek, gelecek nesilleri inşa edecek olan çocuklarımızı, yaşayacakları ve hizmet edecekleri zaman dilimine hazır hale getirmek için  hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Selman Okumuş İletişim, Selman Okumuş İletişim Bilgileri, Selman Okumuş Menajer, Selman Okumuş Menajeri, Selman Okumuş Menajerlik, Selman Okumuş Resmi Menajerlik, Selman Okumuş Menajeri kim, Selman Okumuş konser fiyatı, Selman Okumuş konser ücreti, Selman Okumuş konser kaşesi, Selman Okumuş konser bedeli, Selman Okumuş sahne fiyatı, Selman Okumuş sahne ücreti, Selman Okumuş sahne bedeli, Selman Okumuş sahne kaşesi, Selman Okumuş’a nasıl ulaşırım,  

 

 

Ulusal ve Uluslararası Ezbere Kur’an-ı Kerim Okuma Yarışmalarında aldığı dereceler

 

– 1994 yılında Mısır – Kahire’de, Dünya Ezbere Kur-an’ı Kerim Okuma Dünya Altıncısı,

– 1995 yılında Türkiye’de, Ezbere Kur-an’ı Kerim Okuma Türkiye Birincisi,

– 1995 yılında Mekke / Suudi Arabistan’da, Ezbere Kur-an’ı Kerim Okuma Dünya Beşincisi olmuş ve Kâbe-i Muazzama’nın altın kapısından içeri girerek namaz kılmıştır.

– 2000 / 2004 yıllarında Türkiye’de ve Hırvatistan’da yapılan Dünya Ezbere Kur-an’ı Kerim Okuma yarışmalarında da Dünya Birincilikleri mevcuttur.

– 2005 yılında Kuala Lumpur / Malezya’da, Ezbere Kur-an’ı Kerim Okuma Dünya Beşincisi olmuştur.

Uluslararası Ezbere Kur-an’ı Kerim Okuma yarışmalarında Türkiye’yi, beş defa başarıyla temsil etmiştir.

Bu başarısını, her yıl gerçekleştirilen Ezbere Kur’an-ı Kerim Okuma yarışmalarında ülkemizi temsilen jüri üyesi ve Türkçe ve Arapça konuşmacı olarak görev üstlenerek de devam ettirmektedir.Talha uçar

Ben on yaşındayım sizin yanınızda kur-an öğrenmek istiyorum bize dönüş yaparsanız sevirim

Ayla bozkurt

Kuran secdesi hagi valiler yapilir

Etiketler: