35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

Hüseyin Goncagül 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


1955 yılında İstanbul Üsküdar'da doğdu. Okul yıllarında tiyatroyla tanıştı.

1970’de Devlet Tiyatroları oyunculuk sınavını kazanarak, 3 yıl çocuk oyunlarında çeşitli roller aldı. O yıllar, İstanbul İmam Hatip Okulu Lise 1.sınıf öğrencisiydi. Yatılı okudu. İki fakülte bitirdi. Temel eğitim öğretmenliği ve İngilizce öğretmenliği dallarında 13 sene çeşitli okullarda hizmet etti.

Öğretmenlik yıllarında, okullarda kurduğu Drama Club’larda öğrencilerle tiyatro çalışmaları yaptı.

Bu süreçte, dışarda çeşitli sahne etkinliklerinde yer aldı. 90’lı yıllardan sonra, özel radyo ve televizyonlarda programlar yaptı.

1994 yılı kasım ayında girdiği Kanal 7’de “Halk Meclisi”, “İstanbul Bülteni”, “İstanbul Kazan Ben Kepçe”, “Sahuru Beklerken”, “Goncagül’ün Kepçesi”, “Tatil Eğlencesi”, “Aileler Yarışıyor” ve “Teneffüs” adlı çeşitli stüdyo ve aktüel programlar hazırlayıp sundu.

Hüseyin Goncagül İletişim 

Başta Almanya, Fransa, İsviçre, Hollanda ve Avusturya gibi çeşitli Avrupa ülkelerinde, son yıllarda, yurtdışında gurbetçilerimize, yönelik programlar yapıyor.

97 Ekiminden beri de haftalık gezi ve anı yazılarını Milli Gazete'de “Goncagülle Seyahat” başlığıyla yazmakta. Moral FM radyosunda canlı şov programı yaptı. Osmanlı'nın 700.yıl anısına

1999 başında çıkardığı bir müzik albümü ve klibi var. Evli ve iki çocuk babası.

 

 

Hüseyin Goncagül İletişim, Hüseyin Goncagül İletişim Bilgileri, Hüseyin GoncagülMenajer, Hüseyin Goncagül  Menajeri, Hüseyin Goncagül   Menajerlik, Hüseyin GoncagülResmi Menajerlik, Hüseyin Goncagül  Menajeri kim, Hüseyin Goncagül  konser fiyatı, Hüseyin Goncagül  konser ücreti, Hüseyin Goncagül  konser kaşesi, Hüseyin Goncagül   konser bedeli, Hüseyin Goncagül sahne fiyatı, Hüseyin Goncagül  sahne ücreti, Hüseyin Goncagülsahne bedeli, Hüseyin Goncagül  sahne kaşesi, Hüseyin Goncagül   telefon numarası, Hüseyin Goncagül’a nasıl ulaşırım,  duxlqasxuk


Etiketler: