35.Org

  • Karagümük Mah. Neslişah Camii Sok. 8. Blok Daire:3 Fatih-İstanbul
  • isabetorganizasyon@gmail.com
  • 0232 42 11 82

Emre Ermiş 0535 305 78 35 telefon iletişim

Tel: Tel:0232 421 11 82
Cep:0535 305 78 35 Cep: Mail:isabetorganizasyon@gmail.com
Fiyat ve Bilgi Formu


1981 yılında dünyaya gelmiş bir müzisyendir. İstanbul'da Üsküdar da doğmuştur. ilk ve orta okulunu Üsküdar' da tamamlarmış. Lise eğitimini ise . İmam hatipte geçirmiştir. Daha sonradan müziğe yönelen kişi Üsküdar musiki cemiyetine gitmiştir. Burada şan dersi almıştır. 

 

Emre Ermiş iletişim 

 

İlk albümünü de çocuklar üzerine yapmıştır. Bu albüm ve diğer albümleri bir arada düşünüldüğünde kendisine tasavvuf sanatçısıdır..

Daha sonraları Grup kardelen isimli grupta solist olarak bulunmuştur. 

 

Sonrasında bu gruptan ayrılarak üç kişi birlikte grup yankı isimli müzik grubunu kurmuşlardır. Bu grupta 2000'li yılların başında kurulmuştur. 

 

 

 

Emre Ermis,  İletişim, Emre Ermis,   İletişim Bilgileri, Emre Ermis,   Menajer, Emre Ermis,   Menajeri, Emre Ermis,   Menajerlik, Emre Ermis,   Resmi Menajerlik, Emre Ermis,   Menajeri kim, Emre Ermis,   konser fiyatı, Emre Ermis,   konser ücreti, Emre Ermis,   konser kaşesi, Emre Ermis,   konser bedeli, Emre Ermis,   sahne fiyatı, Emre Ermis,   sahne ücreti, Emre Ermis,   sahne bedeli, Emre Ermis,   sahne kaşesi, Emre Ermis,   telefon numarası, Emre Ermis’e nasıl ulaşırım,  
Etiketler: